اهمیت کنترل قند خون برای سلامت قلب

اهمیت کنترل قند خون برای سلامت قلب ضروری است دیابت نوع 1 و 2 برخی از مضرترین عوامل خطر برای بیماری های قلبی عروقی هستند.

انواع فشار سنج ها

فشار سنج ها در سه نوع فشار سنج دیجیتالی ، عقربه ای و جیوه ای می باشند که در این مقاله هرسه این فشار سنج ها مورد بررسی قرار می گیرند.

فواید گردن بند طبی چیست

گردن بند های طبی که به نام بریس‌های گردن نیز شناخته می شوند. که برای حمایت از نخاع و سر استفاده می شوند. که انواع مختلفی دارند.

تفاوت آزمایش PCR و آزمایش سریع کرونا چیست

آزمایش PCR و آزمایش سریع کرونا هر دو آزمایش برای نشان دادن عفونت های فعال ویروس هستند اما تفاوت هایی در سرعت و دقت و … وجود دارد.

دلیل استفاده ماسک بعد از تزریق واکسن

طبق نظرات کارشناسان بهداشت واکسن ها موثر هستند. اما می دانیم که آنها کامل نیستند.بنابراین باید در مکان های شلوغ از ماسک استفاده کنیم.

نحوه استفاده از جوراب فشاری

نحوه استفاده از جوراب فشاری و جوراب آنتی آمبولی بالای ران برای درمان فشرده سازی طراحی شده است. آنها فشار ملایمی به پاها و مچ پا وارد می کنند

فواید جوراب فشاری برای واریس

فواید جوراب فشاری برای واریس راهی مفید برای تسکین علائم و جلوگیری از بدتر شدن بیماری واریسی باشد. و تورم شب را کاهش دهد.

مزایای استفاده از ماساژور برقی

مزایای استفاده از ماساژور برقی حرکات ماساژور حرفه ای را کپی می کند با تکنیک ماساژ که توسط متخصصان کمر و بدن شما را از درد رهایی می بخشد.