تفاوت آزمایش PCR و آزمایش سریع کرونا چیست

آزمایش PCR و آزمایش سریع کرونا هر دو آزمایش برای نشان دادن عفونت های فعال ویروس هستند اما تفاوت هایی در سرعت و دقت و … وجود دارد.

دلیل استفاده ماسک بعد از تزریق واکسن

طبق نظرات کارشناسان بهداشت واکسن ها موثر هستند. اما می دانیم که آنها کامل نیستند.بنابراین باید در مکان های شلوغ از ماسک استفاده کنیم.

نحوه استفاده از جوراب فشاری

نحوه استفاده از جوراب فشاری و جوراب آنتی آمبولی بالای ران برای درمان فشرده سازی طراحی شده است. آنها فشار ملایمی به پاها و مچ پا وارد می کنند

فواید جوراب فشاری برای واریس

فواید جوراب فشاری برای واریس راهی مفید برای تسکین علائم و جلوگیری از بدتر شدن بیماری واریسی باشد. و تورم شب را کاهش دهد.

مزایای استفاده از ماساژور برقی

مزایای استفاده از ماساژور برقی حرکات ماساژور حرفه ای را کپی می کند با تکنیک ماساژ که توسط متخصصان کمر و بدن شما را از درد رهایی می بخشد.

تب سنج بدون تماس

تب سنج لیزری بدون تماس به آنها دماسنج مادون قرمز گفته می شود. این دماسنج تابش ساطع شده از جسم را گرفته و دمای آن را محاسبه می کند.

پالس اکسیمتر چیست

پالس اکسیمتر یا پالس اکس یک دستگاه الکترونیکی است. که میزان اشباع اکسیژن حمل شده در گلبول های قرمز خون را اندازه گیری می کند.

کش پیلاتس چیست

کش پیلاتس ، به عنوان نوارهای ورزشی شناخته می شوند.  یک ابزار عالی برای تقویت کل بدن شما هستند. علاوه بر این ، مقرون به صرفه هستند.