لوگو سایت
سبد خرید

[vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

روش های ارسال

فروشگاه بورس طب با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. ارسال سفارشات به شهر ها مطابق با موارد زیر انجام می شود.

 

   ارسال به شهر اصفهان

تحویل سفارش ها در شهر اصفهان 24 تا 48 ساعت در روزهای کاری به وسیله پیک موتوری به صورت   رایگان برای شما مشتریان عزیز می باشد.

 

   ارسال به سایر شهر ها

تحویل سفارش در سایر شهر ها 3 تا 5 روز کاری با پست پیشتاز می باشد و هزینه ارسال براساس وزن کالا و مسافت و بسته بندی محاسبه شده است. همچنین سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از چهارصد هزار تومان در تمام نقاط ایران رایگان ارسال می‌شوند.

  بسته بندی سفارشات

  • فروشگاه بورس طب تلاش می کند تا تمام سفارش های شما مشتریان عزیز را در بهترین شرایط با بسته بندی های مناسب به دست شما برساند. بسته بندی های به طوری است که از آسیب دیدن سفارشات قبل از رسیدن به شما جلوگیری می کند همچنین در بسته بندی ها فاکتور خرید شما وجود دارد. کالاهای شکستنی به صورتی بسته بندی می شوند که در طول فرایند پردازش یا ارسال برای مشتریان مخاطرات ایمنی ایجاد نشود.

 

  تحویل سفارشات

  • همکاران ما برای تحویل سفارش اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی محل گیرنده تحویل دهند.

 

  • تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل دقیق و قابل استناد باشد.

 

  • در صفحه صورت حساب حتما از کد پستی معتبر مکان تحویل سفارش خود استفاده کنید.

 

  • فروشگاه بورس طب مراحل ارسال و ثبت سفارش شما را به صورت پیامک اطلاع رسانی می کند.

 

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.